Walentynki 2019

Nie pisz drugiemu, co tobie niemiłe

Pod takim hasłem od 4 do 13 lutego działała w szkole poczta walentynkowa.  W holu szkolnym kartki z życzeniami odbierali przedstawiciele klas. Nadawcy zobowiązani byli do przestrzegania ustalonych wcześniej zasad (omówionych na spotkaniu z przewodniczącymi klas), w myśl których treści na kartkach musiały być „bezpieczne”. 14 lutego przewodnicząca SU – Joanna Zamiatowska oraz  Adam Czubiński i Kacper Intrys rozdali walentynki adresatom.

W świetlicy w czasie przerw uczniowie mogli wziąć udział w „sercowych” konkursach, które przeprowadziły wolontariuszki z klas 8. Za przygotowanie i przebieg akcji Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Koła Wolontariatu i świetlicy szkolnej odpowiadały panie: Iwona Bartczak, Małgorzata Kurzawińska, Agnieszka Naglewska, Aneta Urbaniak, Ewa Jasińska.