WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2017

W niedzielę 15 stycznia 2017 r. po raz kolejny zagrała w naszym mieście WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.
Sztab powołany tradycyjnie przy Zespole Szkół w Tuliszkowie przez p. Iwonę Bartczak zgromadził 80 wolontariuszy, kwestujących na ulicach miasta. Udało im się zebrać imponującą kwotę: 6874,17 zł. Pod skrzydłami tuliszkowskiego sztabu kwestowali również uczniowie z Grzymiszewa –  uzbierali 7467,01 zł.
Przy współpracy sztabu WOŚP i M-GOK w Tuliszkowie zorganizowano imprezę towarzyszącą zbiórce, która odbyła się w hali widowiskowo-sportowej. W czasie jej trwania zaprezentowały się tuliszkowskie przedszkolaki, dzieci i młodzież Zespołu Szkół  w Tuliszkowie , klub sportowy  judo oraz zespoły działające przy M–GOK.
Występy dzieci i młodzieży urozmaicone były licytacjami licznie zgromadzonych gadżetów. Wszystkie fanty zostały zlicytowane na kwotę 5008,56 zł. Hitem okazała się koszulka z logo WOŚP, za którą mieszkaniec Tuliszkowa zapłacił 1000 zł.
Łącznie na konto Fundacji WOŚP tuliszkowski sztab przekazał 19 349,74zł.