Zaznacz stronę

Wycieczka do Biskupina

Na 22 czerwca  uczniowie 4b zaplanowali swój ostatni w tym roku szkolnym wyjazd.  Wspólnie z kolegami z 4a, 6b (+ młodszy brat Agaty) i 2c gimnazjum wczesnym rankiem wyruszyli do Wenecji, by odwiedzić siedzibę  Diabła Weneckiego i Muzeum  Kolei Wąskotorowej. Podróż kolejką do Biskupina wprawiła uczestników wycieczki w doskonały nastrój. Na miejscu okazało się, że na turystów czeka następny środek transportu – stateczek, którym odbyli rejs po Jeziorze Biskupińskim. Wiele emocji wzbudziło zwiedzanie Muzeum Archeologicznego i bezpośrednia obserwacja codziennego życia przodków. Ważnym punktem programu był obiad. Niewielu marudziło przy pomidorowej i kurczaczku! Po posiłku – podróż do Zaurolandii – Parku Rozrywki w Rogowie. Tu – niespodziewany, krótkotrwały atak… komarów, fotka z dinozaurem i … plac zabaw! Na koniec wizyta w popularnym, przydrożnym barze. Przedostatni dzień roku szkolnego minął szybko. Podróż dostarczyła wielu wrażeń, więc na  długo pozostanie w pamięci!

Opiekunowie: Małgorzata Kurzawińska, Ewa Jasińska, Aneta Urbaniak, Agnieszka Naglewska.

Skip to content