Wyjazd do folwarku Targówka.

1 czerwca 2017 r. klasa IId i IIe przeżyły ciekawą przygodę, którą był wyjazd do folwarku Targówka.

Kierownikiem wycieczki była p. Małgorzata Wągiel. Opiekunami p. Bogumiła Urbanowicz i p. Grażyna Tabaka.

Celem wycieczki była obserwacja i czerpanie pozytywnych wrażeń w kontakcie z przyrodą, zainteresowanie różnorodnością świata zwierząt oraz kształtowanie świadomości ekologicznej dzieci. Wyprawa była też okazją do utrwalania reguł bezpiecznego kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.

Podczas spaceru, w którym uczestniczył nam uśmiechnięty pan przewodnik zobaczyliśmy wspaniałe zwierzęta. Duża atrakcją było ognisko – pieczenie kiełbasek.

Dzieci wzięły udział w ciekawych warsztatach i wykonały medale, którymi mogły się pochwalić swoim rodzicom.

Z uśmiechem na twarzach, pełni wrażeń i przeżyć wróciliśmy do Tuliszkowa.

Pobyt w Targówce był zapewne dla wszystkich wspaniałą lekcją przyrody, przeżytą w ciekawym atrakcyjnym miejscu.