Życzenia świąteczne

„Jest taka siła i moc, co wszystko w dobro przemienia,
To właśnie jest magia Świąt Bożego Narodzenia

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy i  Przyjaciele naszej szkoły
przyjmijcie życzenia świąteczne:

Z okazji nadchodzących świąt życzymy pokoju, miłości, zrozumienia i poczucia bliskości z tymi, którzy otaczają nas na co dzień, a z którymi nie zawsze potrafimy znaleźć wspólny język.

Oby ta grudniowa noc obdarowała nas radością, szczęściem i odpoczynkiem od trosk powszednich, a kolejny rok obfitował w wiele łask i życzliwych uśmiechów. Boże Narodzenie to wyjątkowy i piękny czas niosący radosne przesłanie, napełnia otuchą wszystkie serca. To czas pachnący pomarańczami i cynamonem, skrzący się światłem świec, brzmiący kolędami.

W trakcie tegorocznego, wyjątkowego okresu oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, serdecznie życzymy,  aby ten czas był pełen Pokoju, Bożej Radości i Miłości oraz odnowił w naszych sercach nadzieję i radość. Dziękując za współpracę w mijającym 2021 roku, życzymy, aby nadchodzący 2022 przyniósł  wszystkim zdrowie oraz sukcesy w życiu osobistym i zawodowym.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Powstańców 1863 r. w Tuliszkowie