III KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ I PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ
„Śpiewamy dla Niepodległej”

Tegoroczny konkurs z powodu pandemii związanej z COVID-19  odbył się w nieco innej formie. Uczniowie pragnący wziąć udział w konkursie musieli nagrać utwory konkursowe i przesłać je drogą mailową do koordynatora konkursu.

Komisja konkursowa, w której zasiedli Pan Marcin Pilarski, Pani Katarzyna Szczap, Pani Agnieszka Naglewska, Pani Katarzyna Derucka i Pani Katarzyna Drewniacka, po przesłuchaniu w dniu 18.11.2020 r. jedenastu prezentacji wokalnych przyznała nagrody i wyróżnienia.

Laureatami konkursu zostali:

1. Lilianna Strugielska klasa 0 b
  2. Anna Sieradzan klasa I b
  3. Dawid Masierak klasa II a
  4. Wiktoria Janiszyn klasa VI a
  5. Maja Cholewińska klasa VI a
  6. Kornelia Sylwestrzak klasa VI e
  7. Kalina Zielińska- klasa VIII c

Komisja konkursowa przyznała również wyróżnienia dla uczniów:

1. Marii Bąk klasa I c
  2. Magdaleny Fabiańskiej klasa V a
  3. Piotra Sosińskiego klasa V a
  4. Weroniki Kałkowskiej klasa IV b

Laureaci i wyróżnieni uczniowie otrzymają dyplomy i nagrody, kiedy zakończymy zdalną edukację i przejdziemy do nauczania stacjonarnego w szkole. O dokładnym terminie wręczenia nagród uczniowie zostaną poinformowani przez koordynatora konkursu Panią Katarzynę Drewniacką.

Dziękujemy uczniom za udział w konkursie oraz rodzicom za wsparcie i pomoc. Gratulujemy udanych występów i życzymy naszym uczniom dalszych sukcesów wokalnych.