Przedszkole im. Kubusia Puchatka w naszej szkole

W środę 6 czerwca 2018 roku dzieci z Przedszkola im. Kubusia Puchatka odwiedziły Szkołę Podstawową w Tuliszkowie. Celem wizyty było bliższe poznanie szkoły, do której dzieci będą uczęszczały po wakacjach. Nasi przyszli podopieczni zostali bardzo miło powitani przez uczniów klasy III d wraz z wychowawczynią p. Małgorzatą Wągiel.

W swoim gabinecie z uśmiechem na ustach na dzieci i ich opiekunów czekała pani wicedyrektor Justyna Gascon-Carreño i pani sekretarka Ewelina Fabiańska. Goście usłyszeli dużo o pracy pani wicedyrektor i zostali zachęceni do odwiedzeń w tymże gabinecie.

Pod opieką gospodarzy tej wizyty – uczniów klasy III d wraz z wychowawczynią, dzieci odwiedziły: sale lekcyjne, świetlicę, bibliotekę, salę gimnastyczną, pomieszczenie naszych pań i panów z obsługi oraz szatnię.

Końcową atrakcją był wspólny poczęstunek z rówieśnikami, których opiekunami są panie: Anna Torzecka i Elżbieta Wojciechowska. Tutaj na dzieci czekały również miłe słowa powitania i piosenki zachęcające do wspólnej zabawy.

Po wizycie dzieci z przedszkola tryskały wigorem, po czym pełne wrażeń opuściły naszą szkołę. Po wakacjach wrócą do niej jako nasi uczniowie.