Spotkanie ze strażakami

W piątek, dn.28.05.2021 r. dzieci z  oddziałów przedszkolnych  spotkały się ze strażakami Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuliszkowie. Przedstawiciele OSP opowiadali o udzielaniu pierwszej pomocy. Przyniesiony przez strażaków fantom posłużył do zaprezentowania dzieciom właściwego postępowania podczas udzielania pierwszej pomocy. Strażacy pokazali dzieciom kask strażacki i szczegółowo opisali wszystkie jego elementy. Kolejną atrakcję stanowiło oglądanie  wozu strażackiego, co sprawiło dzieciom ogromną radość. Spotkanie z gośćmi szybko upłynęło w bardzo przyjemnej atmosferze, co widać na załączonych zdjęciach.

Organizatorkami wizyty strażaków były wychowawczynie oddziałów przedszkolnych – p. Krystyna Król i p. Anna Torzecka.