Walentynki w Gimnazjum

15 lutego 2016 r. obchodziliśmy dzień św. Walentego.

Po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć „ Walentynowy koncert życzeń ‘’ nadany  przez szkolny radiowęzeł. Życzenia oraz piosenki były wyrazem sympatii dla dyrekcji, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz wszystkich uczniów naszego gimnazjum.

Święto urozmaicił  konkurs  na „Najsympatyczniejszego nauczyciela, ucznia i uczennicę”. Najwięcej głosów otrzymali: Julia Jakubowska z kl. II a i Szymon Pawlak, także z kl. II a.  Najsympatyczniejszym nauczycielem uczniowie wybrali p. Mirosławę  Puszcz-Majdę.

Dużym zainteresowaniem cieszył się również konkurs „ Jaki to język? ” Należało odgadnąć  osiem  języków , w których napisano „Kocham cię”.  Najlepiej z tym zadaniem poradzili sobie:  Aleksandra Przybyła i Weronika Ścisła z kl. I  a, Kacper Osajda z kl. II a i Magdalena Stanisławska z kl. III a. Zwycięzcom konkursów wręczono na długiej przerwie dyplomy. Szczególnie cieszyli się laureaci konkursu językowego, ponieważ zostali zwolnieni z odpowiedzi ustnych dn. 16.02.2016 r.

Walentynki zorganizowała Świetlica oraz Samorząd Uczniowski Gimnazjum.