Zaznacz stronę

WARSZTATY DLA UCZNIÓW KLASY VIA

Zbliżające się Święto Kobiet stało się inspiracją do zorganizowania w dniu 5 marca warsztatów dla uczniów klasy VI a. Własnoręczne wykonanie prezentu dla koleżanki z klasy, tak można określić ideę, która przyświecała nam przy organizacji tych warsztatów. Uczniowie, korzystając z pisaków do malowania tkanin, przygotowanych szablonów z napisami i wcześniej opracowanych projektów, ozdabiali  białe bawełniane koszulki tworząc oryginalne i niepowtarzalne zdobienia. Motywem przewodnim był napis „Bezpieczna w sieci”. W warsztatach uczestniczyły mamy, które wspomagały radami oraz  pomagały podczas realizacji pomysłów. Gotowe, pięknie ozdobione koszulki zostały opisane i zapakowane. Warsztaty były doskonałą okazją do lepszego poznania, integracji zespołu, a przede wszystkim była to lekcja kreatywności.

J. Mikołajczyk

Skip to content