Przydział sal na spotkania z rodzicami w dniu 20.09.2018 r.
Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 r. w Tuliszkowie
L.p. |
Oddział / Klasa |
Imię i nazwisko wychowawcy |
Sala lekcyjna |
Godzina 16:30 – oddziały „0” i klasy I-VI szkoły podstawowej – w hali sportowej spotkanie organizacyjne dla rodziców w ramach programu INTJO, następnie spotkania z wychowawcą w wyznaczonych salach lekcyjnych. |
|||
1. |
0 a |
p. Anna Torzecka |
104 SP |
2. |
0 b |
p. Bogumiła Urbanowicz |
102 SP |
3. |
I a |
p. Romualda Majer |
121 SP |
4. |
I b |
p. Ewa Bartczak |
118 SP |
5. |
I c |
p. Alina Górska |
Z-33 SP |
6. |
I d |
p. Dorota Műnch-Bangrowska |
117 SP |
7. |
II a |
p. Aneta Małolepsza |
202 SP |
8. |
II b |
p. Stefania Wieczorek |
201 SP |
9. |
II c |
p. Dorota Fulara |
107 SP |
10. |
II d |
p. Iwona Nawrocka – Zakolska |
120 SP |
11. |
III a |
p. Katarzyna Szczap |
203 SP |
12. |
III b |
p. Małgorzata Kruczkowska |
Z-26 SP |
13. |
IV a |
p. Barbara Ratajczyk |
009 SP |
14. |
IV b |
p. Malwina Sroczyńska |
010 SP |
15. |
IV c |
p. Beata Żarna |
013 SP |
16. |
IV d |
p. Ewa Klimczak-Macudzińska |
101 SP |
17. |
IV e |
p. Magdalena Berlińska |
023 SP |
18. |
V a |
p. Joanna Tabaka |
011 SP |
19. |
V b |
p. Anna Thiel |
112 G |
20. |
V c |
p. Ewelina Maćkowska |
022 SP |
21. |
V d |
p. Magdalena Połatyńska |
114 G |
22. |
V e |
p. Mariola Kuśmierkiewicz |
103 G |
23. |
VI a |
p. Alicja Miklaszewska |
Z-27 SP |
24. |
VI b |
p. Małgorzata Kurzawińska |
Z-01 G |
25. |
VI c |
p. Ewa Antoniewicz |
Z-02 G |
Godzina 17:00 – klasy VII i VIII szkoły podstawowej oraz III gimnazjum |
|||
26. |
VII a |
p. Marcin Kuśmierek |
106 G |
27. |
VII b |
p. Mirosława Puszcz – Majda |
Z-09 G |
28. |
VII c |
p. Sylwia Zielińska – Sikora |
Z-04 G |
29. |
VIII a |
p. Dorota Kordylewska |
116 G |
30. |
VIII b |
p. Krystyna Małolepsza |
105 G |
31. |
VIII c |
p. Aneta Urbaniak |
Z-03 G |
32. |
III a G |
p. Grażyna Boczula |
113 G |
33. |
III b G |
p. Marcin Pilarski |
107 G |
O godzinie 19.00 w świetlicy w szkole podstawowej odbędzie się spotkanie przedstawicieli poszczególnych klas oddelegowanych do pracy w Radzie Rodziców.