Zaznacz stronę

Finał Powiatowego Konkursu Plastycznego

1 kwietnia 2019 roku odbył się uroczysty finał Powiatowego Konkursu Plastycznego Wianek Wielkanocny. Po krótkiej części artystycznej przygotowanej przez uczniów klas I c i III b pod opieką p. Aliny Górskiej i p. Małgorzaty Kruczkowskiej, laureatom zostały wręczone dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez p. Mirosławę Puszcz – Majda, ks. proboszcza Stanisława Nowaka, Radę Rodziców oraz p. Barbarę i Ireneusza Musidlaków. Zaproszeni goście mogli obejrzeć ozdoby wykonane techniką quillingu, zaprezentowane przez p. Małgorzatę Grześkiewicz i p. Mariolę Augustyniak. Za kolejną edycję konkursu odpowiedzialne były: p. Agnieszka Naglewska i p. Aneta Urbaniak. W przygotowanie uroczystego finału włączyły się p. Małgorzata Kurzawińska, p. Iwona Bartczak, Ewa Jasińska.