Zaznacz stronę

„Z technologii korzystamy i o bezpieczeństwie pamiętamy”

W dniu 5 grudnia 2017 r. w Szkole Podstawowej w Miłaczewie odbyło się podsumowanie szkolnego projektu  „Z technologii korzystamy i o bezpieczeństwie pamiętamy”.

Szkoła Podstawowa w Miłaczewie była organizatorem powiatowego konkursu multimedialnego zatytułowanego „Jestem cyberrozsądny”, który odbywał się w ramach projektu „Bezpieczna +”. W tym konkursie wzięły udział trzy uczennice naszej szkoły: Julia Wysocka, Martyna Macudzińska i Julia Kocimska. Zadaniem uczestników konkursu było zaprezentowanie jakie są korzyści, ale również zagrożenia związane z używaniem nowoczesnych technologii. Jedna z prac naszych reprezentantek została zauważona i wyróżniona – uczennica Julia Kocimska zajęła  III miejsce. Swoją pracę zaprezentowała podczas podsumowania projektu w szkole
w Miłaczewie w dn. 5 grudnia 2017 r. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!