Zaznacz stronę

Wycieczka nad Morze Bałtyckie

Wycieczka do Międzyzdrojów, Świnoujścia, Wolińskiego Parku Narodowego, Pudagli i Koserow.

6 maja 2019 r. uczniowie klas Vb, Vd, IVa i Ve wraz z opiekunami: Anną Thiel, Barbarą Ratajczyk, Elżbietą Kutkowską i Magdaleną Połatyńską wyjechali na wycieczkę edukacyjną nad  Morze Bałtyckie. W ciągu trzech dni zwiedzili Międzyzdroje, Świnoujście, Woliński Park Narodowy, Muzeum Guliwera w Pudagli i Miasteczko Truskawkowe w Koserow. W Wolińskim Parku Narodowym mieli okazję podziwiać unikatowe rośliny i piękne krajobrazy, np.: położone malowniczo Turkusowe Jezioro. W Koserow degustowali smakołyki z truskawek, a w Świnoujściu spacerowali wzdłuż Falochron u Zachodniego. Wiele przyjemności dostarczyły spacery brzegiem morza. Wszystkim dopisywał dobry humor. 

Skip to content